FAAB FABRICAUTO is al meer dan 50 jaar een belangrijke aanbieder op de markt voor voertuigdecoratie en kentekenplaten en beschikt over exclusieve knowhow op het gebied van zeefdruk-, digitaal druk- en snijprocédés.

Onze groep heeft een scala aan middelen en competenties ontwikkeld om u de beste producten en diensten te leveren. Wij zijn en blijven uw aangewezen parner op dit gebied. Onze gehele productie vindt plaats in Frankrijk in de regio Auvergne-Rhône-Alpes.

Jaarlijks worden er meer dan 2 miljoen stickers geproduceerd voor de automobielindustrie, hoofdzakelijk voor de montagelijnen van de grootste autofabrikanten, maar ook op verzoek van bedrijven of particulieren.

Omdat de klanttevredenheid een van onze hoogste prioriteiten is, heeft onze groep zich geëngageerd in een geïntegreerd managementsysteem (Kwaliteit en Milieu) via certificaten als ISO 9001, 14001, 27001 en IATF 16949.